Dnešek jsme si prima užili netradičně s maminkami na jejich svátek. Dneska se děti starali o maminku pozvali je do Kadeřnického salónu, Tetovacího, Masážního salónu, spolu si vyrobily sůl do koupele. A kdo měl chuť na kávu navštívili i naší voňavou Kavárničku